Kommentaarid (10)

Vaiguviiuli õunaaiakontsert Liis Ringi ja Argo Valsiga

Oled mõelnud, kes on need inimesed, kes on Vaiguviiuli brändi taga? Või kus meie ideed sünnivad? Tule 15. septembril meie kodukohvikusse ja kontserdile Vikerkaare 9 ja saa teada! Pakume sünge sügise eel kosutust nii kõhule kui hingele.

15. septembril toimub traditsiooniline Tähtvere õunaõuepäev, mille raames paljud vahvad kodud Tähtveres avavad oma õued uudishimulikele. Kuna ka Vaiguviiuli pesa on Tähtveres, siis oleme juba mõnda aega mõlgutanud mõtteid, et ka ise kogukonna ürituses kaasa lüüa. Tänu mitme asja heale kokkulangemisele avame sellel aastal Vikerkaare 9 õues nii kodukohviku kui korraldame ka hubase kontserdi, kus häid emotsioone kõrvale ja hingele pakuvad noored andkad muusikud Liis Ring ja Argo Vals.

Esimesed stiilikatsetused aiakaunistamises

Ettevalmistused on juba täies hoos. Sätime usinasti aeda kaunistusi ja oleme mitu nädalat iga koosolekut alustanud erinevate hõrgutistega, et valida välja need kõige-kõigemad, millega oma sõpru kohvikus kostitada. Tänaseks oleme menüüga peaaegu valmis jõudnud – saladuskatte all saab öelda, et kasutame palju häid hooajalisi saaduseid, maitsete poolest leiab midagi nii maiasmokk kui soolasehindaja nii kodumaise meki armastaja kui kaugete made hõnguse ihaleja ning sugugi kõik pole ainult saiapõhine. Aias oleme pannud rõhku sügisele ja hubasusele, et tuua välja parim mis meil ja Tähtverel on pakkuda. See omakorda tähendab, et hästi tunnevad ennast meie juures nii noored kui vanad, erilist tähelepanu oleme pööranud sellele, et lastel oleks vahva.

Liis Ring. Foto: Õunaviksi blogi

Muusika on ja jääb siiski meie suurimaks kireks, mistõttu ka pärastlõuna kirss tordil tuleb muusika kujul. Esimesena astub üles mõtiskleja, rändaja, helikunstnik ja muusik Liis Ring (varasemalt tuntud kui cirkl). Liisi muusika ammutab inspiratsooni nii sise- kui välismaailmast, samuti on seal kuulda mõjutusi nii lähedastelt kui kaugetelt maadelt. Õunaaiakontserdil kutsub Liis meid mõtterännakule oma värskel albumil Woolgathering (Õunaviks) oleva muusika kaudu.

Argo Vals. Foto: Bandcamp

Liisilt võtab teatepulga üle hea sõber; hinnatud helilooja ja kitarrist Argo Vals. Argo muusikat kirjeldavad sellised sõnad nagu vabadus, mänguline, unistav, selgus  aga ka ärevus. Tema 2012. aastal ilmunud debüütalbum „Tsihcier“ on tänaseks välja müüdud, kuid uut muusikat on peaaegi oodata ja seda koostöös mei Vaiguviiuli label’iga – järgmisel aastal ilmub koostöös Vaiguviiuliga Argo kolmas album. Õunaaiakontserdil pakub Argo meile nii oma parimaid palu kui uut loomingut.

Niisiis pole ühtegi head põhjust, miks mitte võtta pühapäeva pärastlõunal pisut aega maha ja tulla Vikerkaare 9 aeda. Lubame head kõhutäidet, huvitavat seltskonda, kõrgetasemelist muusikat ning loomulikult saab soetada ka meie plaate. Rõõmus meel on garanteeritud nii noortele kui vanadele, nii et muidugi tule kogu pere ja sõpruskonnaga.

Näeme!

Lisa kommentaar

Email again:
Kommentaarid (10)
mDYJtiBwf BYesqCfoSIw · 24. november 2019
wxaCmroYDV dVNFSGxIqya · 24. november 2019
lNRbpJDMXAgG nvuqoSaQGKLcj · 20. jaanuar 2020
CuogObhUZ loracIYhRCTibzk · 20. jaanuar 2020
OnrRQBzhPpNms AemElcVNuisUDG · 15. märts 2020
kDdRwTEQz WbEPAFsotI · 15. märts 2020
rRMihWZB kuibzRAqGcaKyMLx · 18. aprill 2020
rLsfTGgUCbl rHlgASFjXvyR · 18. aprill 2020
tybJDwdjUiaWe fsFWBzrUKNZjTkG · 5. juuli 2020
yeTfkBQsAhbRUJX NwJFymYKlkxqHaDX · 5. juuli 2020